luty3

Przejrzyj się w gwiazdach ;p Rak

dodano: 3 lutego 2010 przez momodesty


RAK

Płonący na kominku ogień, dookoła dzieci, na nogach filcowe kapcie i Rak przeżywa pełnię szczęścia! Jesteś bowiem zwierzęciem domowym. Uparty, zawzięty, odporny na wszystko, dożywasz późnego wieku, ale ponieważ troski dusisz w sobie, często chorujesz na żołądek. Zły na wszystko, po prostu się wycofujesz, a wszelkim niebezpieczeństwom starasz się schodzić z drogi. Mało ludzi dopuszczasz do siebie na odległość skrzypiec. Jesteś nieufny i masz tylko kilki starannie wybranych prawdziwych przyjaciół.

Chętnie narzekasz, liczysz każdy grosz i opowiadasz dookołą, że z forsą u Ciebie krucho. Tymczasem naprawdę już od dawna dobrze ulokowałeś w banku ładną sumkę z myślą o starości, bo bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze w pracy, jak i w miłości.

Jeżeli już się do czegoś przyzwyczaiłeś, niełatwo z tego rezygnujesz. Z partnerem, którego wybrałeś po długich poszukiwaniach i którego starannie przetestowałeś, dożyjesz długich lat.

Masz poczucie obowiązku. Nigdy nie pchasz się na afisz, ale zdarza się, ż e koledzy nazywają Cię karierowiczem, bo niekiedy robisz wrażenie aroganckiego i despotycznego. Gdy ktoś Ci nagada, wycofujesz się i cierpisz w milczeniu, bo w rzeczywistości Twoja skorupa jest bardzo cienka i łatwo Cię zranić. Chętnie uciekasz w marzenia i urządzasz sobie świat po swojemu. Całymi tygodniami w samotności dłubiesz przy starym samochodzie lub przerabiasz swetry.

UWIELBIASZ: rodzinne biesiady przy stole, pieszczoty z dziećmi, obchody złotych godów.

NIE ZNOSISZ: flirtów partnera, podróży poślubnej w nieznane, okrzyków: "No, wyprzedź w końcu tego trabanta!"


photo
rak: Zdjęcie pochodzi z notki Przejrzyj się w gwiazdach ;p Rak


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
szalonakisia_1 3 lutego 2010 szalonakisia_1 napisała:

ciekawe!! pozdrawiam