marzec10

Horoskop a opak :P Rak

dodano: 10 marca 2010 przez momodesty


Rak

Chodzi ponury, z cierpiętniczym wyrazem twarzy, obrażony na cały świat. Tchórz. Gdy w ciemnym zaułku zaczepi was podejrzany typ, rak zmyje się błyskawicznie, zostawiając cię na pastwę rabusia lub gwałciciela.

 W domu za to opiekuńczy, że można dostać cholery. Usiądziesz przed telewizorem, rak poda ci ciepły szal, następnie herbatę, następnie cię przesadzi, bo jesteś za blisko ekranu, wreszcie dojdzie do wniosku, że horror nie na twoje nerwy i wyłączy telewizor…Chciałabyś coś zrobić wreszcie sama, a tu rak wyrywa ci z rąk ścierkę, pierze twoje majtki, sprząta ze stołu, zanim zdążysz się porządnie najeść. A spróbuj mu powiedzieć, że masz dosyć tego matkowania- nabzdyczy się i nie będzie z Tobą rozmawiał przez pół roku.

Mieszkanie, w którym mieszka, jest obrzydliwie zagracone. Jak stuletni starzec Gromadzi stare gazety, słoiki, sznurki, kapsle, opakowania po lekach, nawet twoje podarte rajstopy będzie upychał po kątach. W pracy omijany przy awansach, nie uwzględniany przy podwyżkach; wszyscy- łącznie ze sprzątaczką- mają go za ofermę.

Boi się kobiet. Całe lata kocha się w koleżance zza sąsiedniego biurka, lecz nigdy nie zaprosi jej na kawę. Jeśli ona sama go zaprosi, będzie się jąkał w jej towarzystwie i będą mu się trzęsły ręce przy podawaniu ognia.

Panie spod tego znaku to histeryczki, których wrzaski i lamenty zatruwają życie sąsiadkom. Niezwykle płodne i chętne do rodzenia dzieci, z lubością paradują po domu w wałkach i w zalatującym kapuśniakiem szlafroku. Dużo wśród nich spotyka się zgorzkniałych, starych panien.

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy